Tablica ovjerenih dnevnika obilaznika SPP-a

Tablica ovjerenih dnevnika obilaznika SPP-a od 01.07.2000. do 09.03.2015. godine

 

R.B.

 

Ime i prezime,

datum rođenja, napomena

Adresa stanovanja

Ime društva i

mjesto

Datum

ovjere

Značka

broj               

1.

 

Ronald Schreiner

12.05.1953.

Zagreb, Rudolfa

Bićanića 42

HPD „Ina-Bjelolasica“ Zagreb

15.01.2002.

2000

2.

 

Zlatko Gorec

04.07.1946.

Slavonski Brod

Posavska 2

PD „Dilj gora“

Slavonski Brod

13.10.2002.

 

2001

3.

 

Mijo Šoš

21.04.1932.

Slavonski Brod

Trg pobjede 19

PD „Dilj gora“

Slavonski Brod

13.10.2002.

2002

4.

 

Žarko Roček, prvi put

01.04.1969.

Prekopakra

A. Starčevića 85

PD „Psunj“

Pakrac

13.10.2002.

2003

5.

 

Miroslav Mesić

05.07.1956.

Pleternica

Josipa Kozarca 23

HPD „Klikun“

Pleternica

13.10.2002.

2004

6.

 

Berislav Tkalac, prvi put

24.11.1956.+1119.-1997.

Županja

A.M. Hrvatske 47

HPD „Tikvica“

Županja

10.02.2003.

2005

7.

8.

Nepoznat vlasnik Nepoznat vlasnik

 

 

 

2006

2007

9.

 

Branko Budimir,- 2000.

1955., sa Mihom 1.       

Našice

K. Zvonimira 7

PD „Krndija“

Našice

25.10.2004.

2008

10.

 

Mihael Kušenić,- 2000.

1942., sa Budom 1.

Našice

Matije Gupca 2

PD „Krndija“

Našice

25.10.2004.

2009

11.

 

Milivoj Rihtarić

10.11.1927.- 05.09.2011.

Varaždin

Kurelčeva 18a

HPD „Dugi vrh“

Varaždin

25.10.2004.

2010

12.

 

Monika Vorih

1941.

Varaždin

H. Krizmana 1

HPD „Dugi vrh“

Varaždin

25.10.2004.

2011

13.

 

Milivoj Turk

18.08.1942.

Varaždin

Dravska 44

HPD „Dugi vrh“

Varaždin

25.10.2004.

2012

14.

 

Jasna Kosović

24.09.1937.

Zagreb

Crvenog križa 3

HPD „Zagreb-

Matica“ Zagreb

25.10.2004.

2013

15.

 

Damir Pleško

02.06.1972.

Pakrac

A. Hebranga 4

PD „Psunj“

Pakrac

25.10.2004.

2014

16.

 

Jadranka Čoklica

02.01.1954.

Varaždin

Trg B. Jelačića 13

HPD „MIV“

Varaždin

10.01.2005.

2015

17.

 

Pero Tišljar

24.02.

Varaždin

Trg B. Jelačića 13

HPD „MIV“

Varaždin

10.01.2005.

2016

18.

 

Vladimir Lukas- 1. ovjera

02.12.1932.-pečatom SPP

Zagreb

Štritofova 14

HPD „Željezničar“

Zagreb

20.05.2005.

2017

19.

 

Savo Milanović

15.09.1965.

Rijeka

Kvarnerska 1

PD „Obruč“

Rijeka

08.07.2005.

2018

20.

 

Romina Žiković

09.08.1966.

Rijeka

Kvarnerska 1

PD „Obruč“

Rijeka

08.07.2005.

2019

21.

 

Darko Prusina, prvi put

19.04.1961.+ iz 1988.

Osijek

I.G. Kovačića 17

HPD „Zanatlija“

Osijek

18.01.2006.

2020

22.

 

Vinko Marošević

16.11.1950.-02.11.2014.

Pakrac

K. A. Stepinca 5

PD „Lipa“

Lipik

18.01.2006.

2021

23.

 

Žarko Roček, drugi put

01.04.1969.

Prekopakra

A. Starčevića 85

PD „Lipa“

Lipik

18.01.2006.

2022

24.

 

Ivan Mateljan

1928.- i iz 2000.

Zagreb

Babukićeva 10

HPD „Željezničar“

Zagreb

18.01.2006.

2023

25.

 

Branko Ulipi- Dado

1952.

Bistra

A. Šenoe 22

HPD „Željezničar“

Zagreb

18.01.2006.

2024

26.

 

Željko Tancer

1955.

Zagreb

Cvijete Zuzorić 7

„Priroda PBZ“

Zagreb

07.09.2006.

2025

27.

 

Vidan Janjić

1948.

Vidovice- BiH

Trnjačka 11

PD „Čičak“

Orašje

04.01.2007.

2026

28.

 

Darko Prusina, drugi put

19.04.1961.

Osijek

I. G. Kovačića 17

HPD „Zanatlija“

Osijek

26.01.2007.

2027

29.

 

Dubravko Hofer

15.09.1954.

Varaždin

Zavojna 9

HPD „MIV“

Varaždin

06.04.2007.

2028

30.

 

Branka Hofer

20.12.1956.

Varaždin

Zavojna 9

HPD „MIV“

Varaždin

06.04.2007.

2029

31.

 

Ema Hofer

28.04.1997.

Varaždin

Zavojna 9

HPD „MIV“

Varaždin

06.04.2007.

2030

32.

 

Branka Očić

20.12.1955.

Zagreb

Odakova 7

PD „Susedgrad“

Zagreb

12.05.2007.

2031

33.

 

Donat Gašljević

23.01.1953.

Zagreb

Krajiška 19

PD „Susedgrad“

Zagreb

12.05.2007.

2032

34.

 

Josip Zubak, turno 20KT

16.12.1961.-1.-10.6.2007.

Slavonski Brod

Bartola Kašića 32

PD „Dilj gora“

Slavonski Brod

05.07.2007.

 

2033

35

 

Anton Selan, turno 20KT

17.01.1960.-1.-10.6.2007.

Potok 10, 1336 Vas, Slovenija

PD „Kočevje“

Kočevje- SLO

05.07.2007.

2034

36

 

Sergej Stipaničev

12.10.1950.

Rijeka

B. Markovića 10

PD „Kamenjak“

Rijeka

09.08.2007.

2035

37

 

Fehim Buševac

08.07.1944.

Rijeka

Ivana Lenca 28

PD „Kamenjak“

Rijeka

27.09.2007.

2036

38

 

Alisa Čalić

09.08.1956.

Rijeka

Nikole Cara 8

PD „Kamenjak“

Rijeka

31.10.2007.

2037

39

 

Damir Šantek

17.04.1965.

Zagreb

Lužanska 5

HPD „Zagreb-Matica“ Zagreb

24.11.2007.

2038

40

 

Ilija Petovar

08.03.1953.

Čepin

Kalnička 76

PD „Šumar“

Osijek

07.12.2007.

2039

41

 

Darko Prusina, treći put

19.04.1961.

Osijek

I. G. Kovačića 17

HPD „Zanatlija“

Osijek

07.12.2007.

2040

42

 

Davor Šefčić, turno 20KT

30.10.1964.-1.-10.6.2007.

Osijek

Savska 60

HPD „Zanatlija“

Osijek

22.12.2007.

2041

43

 

Zdenka Banić,turno 20KT

23.04.1958.-1.-10.6.2007.

Osijek, Hrvatske

Republike 19 E

HPD „Zanatlija“

Osijek

14.01.2008.

2042

44

 

Đuro Conjar, turno 20KT

28.04.1952.-1.-10.6.2007.

Osijek, Trg bana Josipa Jelačića 28

HPD „Zantlija“

Osijek

14.01.2008.

2043

45.

 

Bela Jankovich

16.09.1953.

Pečuh 7625, Irma

 U. 2, Mađarska       

HPD „Bršljan- Jankovac, Osijek

25.11.2008.

2044

46.

 

Darko Prusina, četvrti put

19.04.1961.

Osijek

I. G. Kovačića 17

HPD „Zanatlija“

Osijek

18.02.2009.

2045

47.

 

Željko Tomašević

21.12.1969.

Poljana, Gaj,

Slavka Sudre 12

PD „Lipa“

Lipik

09.03.2009.

2046

48.

 

Vida Ofak

13.12.1955.

Kočevje 1330

Slovenija

PD „Kočevje“

Kočevje- SLO

25.03.2009.

2047

49.

 

Josip Ciganović

07.03.1960.

34334 Kaptol

Alilovci 133

HPD „Klikun“

Pleternica od 2010.

25.03.2009.

2048

50.

 

Jadranko Popović

13.09.1952.

Rijeka

Tina Ujevića 38

PD „Obruč“

Jelenje

17.05.2009.

2049

51.

 

Ivanka Končevski

08.06.1925.

Zagreb

Stolačka 11

HPD „Željezničar“

Zagreb

13.06.2009.

2050

52.

 

Dr. Zlatko Matković

20.02.1937.

Zagreb

Amruševa 9

HPD „Željezničar“

Zagreb

13.06.2009.

2051

53.

 

Marijan Banović

20.01.1954.

Požega, Alojzija

Stepinca 14/II

HPD HZZO

Požega

17.06.2009.

2052

54.

 

Nada Banović

19.11.1957.

Požega, Alojzija

Stepinca 14/II

HPD HZZO

Požega

17.06.2009.

2053

55.

 

Davor Augustin

20.09.1964.

Novska, Adalberta

Knoppa 27

PD „Zmajevac“

Novska

19.08.2009.

2054

56.

 

Branko Kokolić

28.06.1951.

Oroslavje, Milana

Prpića 72/IV

PD „Runolist“

Oroslavje

24.10.2009.

2055

57.

 

Stjepan Hanžek

01.01.1962.

49254 Belec

Juranščina 65

HPD „Belecgrad“

Belec

24.10.2009.

2056

58.

 

Verica Havoić

21.07.1962.

49254 Belec

Belec 50

HPD „Belecgrad“

Belec

24.10.2009.

2057

59.

 

Katica Bucifal

15.11.1948.

49254 Belec

Belec 50

HPD „Belecgrad“

Belec

24.10.2009.

2058

60.

 

Marija Kranjec

02.08.1944.

Konjščina

Vukovarska 14

PD „Gradina“

Konjščina

26.10.2009.

2059

61.

 

Alojz Kranjec

02.08.1944.

Konjščina

Vukovarska 14

PD „Gradina“

Konjščina

26.10.2009.

2060

62.

 

Zdenko Kovač, prvi put

26.02.1961.

Belišće

A. G. Matoša 69

HPD „Belišće“

Belišće

13.11.2009.

2061

63.

 

Silvana Holubek

20.06.1956.

Samobor

Preradovićeva 17

HPD „Pečovje“

Zagreb

05.12.2009.

2062

64.

 

Franjo Šmit

14.12.1946.

Belišće

Radnička 8

HPD „Belišće“

Belišće

12.12.2009.

2063

65.

 

Matilda Koški

06.03.1945.

Belišće, Park A.

Hofmana 1 B

HPD „Belišće“

Belišće

12.12.2009.

2064

66.

 

Darko Prusina, peti put

19.04.1961.

Osijek

I. G. Kovačića 17

HPD „Zanatlija“

Osijek

01.07.2010.

2065

67.

 

Laća Malinois, begijska

ovčarka, 25.05.2008.

Osijek

Vlašićka 52

HPD „Zanatlija“

Osijek

01.07.2010.

2066

68.

 

Zdravko Ećimivić,

11.03.1970., prvi put

Brodski Drenovac

broj 88

HPD „Klikun“

Pleternica

18.10.2010.

2067

69.

 

Helena Sigurnjak

07.08.1974.

Lipik, Kukunjevac

F. Filipovića 10

PD „Psunj“

Pakrac

06.11.2010.

2068

70.

 

Branka Ećimović

01.07.1966., prvi put

Pakrac

Vukovarska 5

PD „Psunj“

Pakrac

06.11.2010.

2069

71.

 

Dr. Ljubica Bubić-Filipi

28.05.1952.

Zagreb

Čikoševa 4/XII

PD „Vrapče“

Zagreb

20.11.2010.

2070

72.

 

Ante Debeljak

1942.

Velika Gorica

N. Bonifačića 27

PD „Vrapče“

Zagreb

20.11.2010.

2071

73.

Krunoslav Jambriško

29.02.1959.

Zagreb

Filakova 17

HPD „Željezničar“

Zagreb

20.11.2010.

2072

74.

 

Ivan Pichler

03.10.1941.

Valpovo

A. Starčevića 46

HPD „Belišće“

Belišće

02.12.2010.

2073

75.

 

Slavica Perak

16.08.1956.

Valpovo

Josipa Kozarca 31

HPD „Belišće“

Belišće

02.12.2010.

2074

76.

 

Zdenko Kovač, drugi put

26.02.1961.

Belišće

A. G. Matoša 69

HPD „Belišće“

Belišće

06.01.2011.

2075

77.

 

Nada Bošnjak, prvi put

15.11.1956.

Valpovo

D. Cesarića 13

HPD „Belišće“

Belišće

06.01.2011.

2076

78.

 

Nada Bošnjak, drugi put

15.11.1956.

Valpovo

D. Cesarića 13

HPD „Belišće“

Belišće

06.01.2011.

2077

79.

 

Ljerka Smolčec

14.01.1949.

Zagreb, Gračanska

Cesta 137 A

HPD „Ina-Bjelolasica“ Zagreb

07.01.2011.

2078

80.

 

Dr. sc. Mladen Smolčec

21.06.1944.

Zagreb, Gračanska

Cesta 137 A

HPD „Ina-Bjelolasica“ Zagreb

07.01.2011.

2079

81.

 

Zvonko Pavlenjak

02.10.1932- 08.05.2014.

Pakrac

Matije Gupca 4

PD „Psunj“

Pakrac

08.02.2011.

2080

82.

 

Nada Andabak

13.04.1962.

Vinkovci

I. G. Kovačića 58

HPD „Dirov brijeg“

Vinkovci

25.02.2011.

2081

83.

 

Vesna Tunuković

23.12.1965.

Vinkovci

Kanovačka 33

HPD „Dirov brijeg“

Vinkovci

25.02.2011.

2082

84.

 

Igor Nađ

17.12.1971.

Vinkovci, Blok

V. Nazora 17

HPD „Dirov brijeg“

Vinkovci

25.02.2011.

2083

85.

 

Berislav Tkalac, drugi put

24.11.1956.- iz 2003.

Županja

Matije Gupca 35

HPD „Tikvica“

Županja

19.03.2011.

2084

86.

 

 

 

 

2085

87.

 

Stjepan Mravlinčić

07.06.1964.- iz 2003.

Našice

Dravska 52

PD „Krndija“

Našice

30.03.2011.

2086

88.

 

Marijan Ćubela

30.01.1940.- iz 2003.

Vinkovci

Barutana 10

HPD „Dirov brijeg“

Vinkovci

16.04.2011.

2087

89.

 

Darko Prusina, šesti put

19.04.1961.- iz 2003.

Osijek

I. G. Kovačića 17

HPD „Zanatlija“

Osijek

21.05.2011.

2088

90.

 

Đorđe Tovrloža

27.02.1937.- iz 2003.

Zagreb

Trnsko 21 A

HPD „Ina-Bjelolasica“ Zagreb

27.06.2011.

2089

91.

 

Željko Vinković, turno  

04.05.1973.-21.28.5.2011

M. Trojstvo 43226

Veliko Trojstvo

HPD „Bilogora“

Bjelovar

31.05.2011.

35KT turno

2090

92.

 

Milan Abramović, turno   

15.09.1957.-21.28.5.2011

Gornja

Garešnica 5

HPD „Bilogora“

Bjelovar

31.05.2011.

35KT turno

2091

93.

 

Mila Andrić

05.08.1959.- iz 2003.

Valpovo

D. Cesarića 42

HPD „Belišće“

Belišće

05.11.2011.

2092

94.

 

Ivan Golob

05.08.1940.- iz 2003.

Rijeka, Šetalište

13 divizije 6

PD „Platak“

Rijeka

13.12.2011.

3001

95.

 

Mirjana Golob

04.12..1957.- iz 2003.

Rijeka, Šetalište

13 divizije 6

PD „Platak“

Rijeka

13.12.2011.

3002

96.

 

Đurđa Šuman

15.03.1953.- iz 2003.

Rijeka, Franje

Matkovića 21

PD „Naftaplin“

Zagreb

13.12.2011.

3003

97.

 

Suzana Vidaković

26.05.1965.- iz 2003.

Belišće, Vij. S. H. Gutmana 14 E

HPD „Belišće“

Belišće

13.12.2011.

3004

98.

 

Darko Prusina, sedmi put

19.04.1961.- iz 2011.

Osijek

I. G. Kovačića 17

HPD „Zanatlija“

Osijek

20.09.2012.

3005

99.

 

Đorđe Balić, zamjena

1949.- sa kolekcionarom

Osijek

 

HPD „Zanatlija“

Osijek

20.09.2012.

3008

100.

 

Krunoslav Jambriško

29.02.1959.- iz 2003.

Zagreb, Vladinira

Filakovca

HPD „Željezničar“

Zagreb

20.09.2012

3007

101.

 

Zlatko Prole

17.08.1960.- iz 2003.

Našice

I. G. Kovačića 20

PD „Krndija“

01.03.2013.

3006

102.

 

Biserka Kramarić

28.10.1954.- iz 2003.

Zagreb

Ivana Šibla 20

HPD „Zagreb-Matica“ Zagreb

01.03.2013.

3009

103.

 

Josip Jung-i iz1988-1991.

19.12.1942.-25.01.2014.

Višnjevac

E. Kvaternika 4

HPD „Bršljan-Jankovac“ Osijek

01.03.2013.

3010

104.

 

Mirjana Malenica

24.12.1961.- iz 2003.

Vinkovci

V. Nazora 24

HPD „Dirov brijeg“

Vinkovci

01.03.2013.

3011

105.

 

Darko Prusina, osmi put

19.04.1961.- iz 2011.

Osijek

I. G. Kovačića 17

HPD „Zanatlija“

Osijek

03.05.2013.

3012

106.

 

Margareta Tomšić

- iz 2003.

Orahovica

Preradovićeva 6

HPD „Orahovica“

Orahovica

20.08.2013.

3013

107.

 

Davor Martinčić

13.01.1958.- iz 2003.

Požega

Otona Kučere 3

HPD „Klikun“

Pleternica

20.08.2013.

3014

108.

 

Ivica Vranić, prvi put

22.03.1962.- iz 2003.

Kutjevo

Vinogradska 22

HPD „Vidim“

Kutjevo

20.08.2013.

3015

109.

 

Damir Mežnarić

07.08.1965.- iz 2003.

Jalkovec

Matije Gupca 15

HPD „MIV“

Varaždin

20.08.2013.

3016

110.

 

Berislav Tkalac, treći put

24.11.1956.- iz 2003.

Županja

Matije Gupca 35

HPD „Tikvica“

Županja

04.12.2013.

3017

111.

 

Berislav Tkalac, četiri put

24.11.1956.- etapno 12/13          

Županja

Matije Gupca 35

HPD „Tikvica“

Županja

06.12.2013.

3018

112.

 

Berislav Tkalac, peti put

24.11.1956.- iz 2003.

Županja

Matije Gupca 35

HPD „Tikvica“

Županja

19.03.2013.

3019

113.

 

Irena Beuk

15.03.1974.- iz 2003.

Karlovac

Smičiklasova 9

PD „Šumar“

Zagreb

16.12.2013.

3020

114.

 

Milan Beuk

01.06.1970.- iz 2003.

Karlovac

Smičiklasova 9

PD „Šumar“

Zagreb

16.12.2013.

3021

115.

 

Jadranka Belaj

17.10.1956.- etapno 12/13

Osijek

Zrmanjska 24 A

HPD „Zanatlija“

Osijek

16.12.2013.

3022

116.

 

Jela Knežević

29.05.1960.- etapno 12/13

Osijek

Umaška 5

HPD „Zanatlija“

Osijek

16.12.2013.

3023

117.

 

Željko Petrović

27.11.1960.- etapno12/13

Našice

Savska 10

HPD „Zanatlija“

Osijek

16.12.2013.

3024

118.

 

Damir Ižaković

16.12.1958.- etapno 12/13

Osijek

Vukovarska 144

HPD „Zanatlija“

Osijek

16.12.2013.

3025

119.

 

Vladimir Pavičić

11.06.1964.- etapno 12/13

Osijek

Mrežnička 1

HPD „Zanatlija“

Osijek

16.12.2013.

3026

120.

 

Nataša Stankić

16.02.1963.- etapno 12/13

Osijek

Zadarska 2

HPD „Zanatlija“

Osijek

16.12.2013.

3027

121.

 

Igor Bukvić

10.11.1969.- iz 2011.

Nova Gradiška

Voćarska 16

HPD „Strmac“

Nova Gradiška

16.12.2013.

3028

122.

 

Danijel Podobnik

21.02.1949.- etapno 12/13

Osijek

Zrmanjska 66

HPD „Zanatlija“

Osijek

16.12.2013.

3029

123.

 

Dražen Mlinarić

14.01.1970.- iz 2003.

Gradac-Pleternica

S. Radića 64

HPD „Klikn“

Pleternica

16.12.2013.

3030

124.

 

Ivica Miložić

07.11.1971.- etapno 12/13

Osijek

Sjenjak 55

HPD „Zanatlija“

Osijek

16.12.2013.

3031

125.

 

Miroslav Lukačević

28.06.1981.- iz 2003.

Kutjevo

E. Kvaternika 9

HPD „Vidim“

Kutjevo

22.03.2014.

3032

126.

 

Ivan Božić, 948-1988.

16.02.1942.- iz 2011.

Pleternica

Dolač 10

HPD „Klikun“

Pleternica

13.05.2014.

3033

127.

 

Krunoslav Božić

28.07.1961.- iz 2011.

Pleternica

Dolač 10

HPD „Klikun“

Pleternica

13.05.2014.

3034

128.

 

Darko Prusina, deveti put

19.04.1961.- iz 2011.

Osijek

I. G. Kovačića 17

HPD „Zanatlija“

Osijek

26.09.2014.

3035

129.

 

Žarko Roček, treći put

01.04.1969.- iz 2011.

Prekopakra

A. Starčevića 85

PD „Psunj“

Pakrac

28.09.2014.

3036

130.

 

Željko Horvatić

25.04.1946.- iz 2003.

Varaždin

Kranjčevićeva 9

HPD „Dugi vrh“

Varaždin

08.10.2014.

3037

131.

 

Ljilja Havranek

31.03.1963.- etapno 13/14

Osijek

Drinska 10 D

HPD „Zanatlija“

Osijek

08.10.2014.

3038

132.

 

Vladimir Sonički

29.07.1958.- iz 2000.

Daruvar

M. Krleže 11

PD „Petrov vrh“

Daruvar

08.10.2014.

3039

133.

 

Josip Zubak, drugi put

16.12.1961.- iz 2003.

Slavonski Brod

Bartola Kašića 32

PD „Dilj gora“

Slavonski Brod

14.11.2014.

3040

134.

 

Damir Bajs

24.04.1955.- iz 2003.

Zagreb

Radnički dol 12

HPD „Željezničar“

Zagreb

16.11.2014.

3041

135.

 

Draženko Fabijanić

08.04.1967.- iz 2003.

Odra-Novi Zagreb

I. L. Croate 45

HPD „Željezničar“

Zagreb

16.11.2014.

3042

136.

 

Miroslav Bahmajer

23.06.1953.- etapno 13/14

Osijek

Stanka Vraza 3

HPD „Bršljan-Jankovac“ Osijek

06.12.2014.

3043

137.

 

Mirko Ljubičić

15.11.1966.- etapno 13/14

Osijek

Zadarska 17

HPD „Bršljan-Jankovac“ Osijek

06.12.2014.

3044

138.

 

Anica Filipović

15.01.1971.- etapno 13/14

Vukovar 204. bri.

Vukovarske 81/37

HPD „Bršljan-Jankovac“ Osijek

06.12.2014.

3045

139.

 

Željka Polić

05.11.1959.- etapno 13/14

Osijek

Gundulićeva 13

HPD „Bršljan-Jankovac“ Osijek

06.12.2014.

3046

140.

 

Ružica Petrović

12.03.1965.- etapno 13/14

Našice

Savska 10

HPD „Zanatlija“

Osijek

06.12.2014.

3047

141.

 

Željko Takšić, prvi put

05.01.1970.- iz 2003.

Vinkovci

Srijemska 2 A

HPD „Dirov brijeg“

Vinkovci

09.03.2015.

3048